Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges hogy laktózérzékeny...

Lehetséges hogy laktózérzékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Észre vettem mostanában hogy ha tejet iszom (amit sürven fogyasztok mert nagyon szeretek) akkor felfúvódik a hasam és alig kapok levegőt már akkorára felpüffed..más egyéb tünetet nem vettem észre csak a Folyamatos haspuffadást...meglehet hogy laktózérzékeny vagyok?

2016. jan. 31. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, hasmenést is okozhat.Próbáld meg a laktózmentes tejet, ha a panaszaid nem mulnak,akkor más bajod van.En azt iszom.
2016. jan. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de fordulj vele orvoshoz, vizsgáltasd ki! Az a biztos.
2016. jan. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mielőtt bármit is csinálsz irány a doki! Haspuffadást nagyon sokminden okozhat, így nem árt kideríteni mitől van. Laktüüzérzékenyként például panaszmentes lehetsz a millandjoy rágótablettával, de tejallergiásként pldául totál le kell mondanod a tejtermékekről. És akkor még ott van a glutén és sorolhatnám...
2016. febr. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!