Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Van valakinek hasonló allergiá...

JanoviczkiFerencné kérdése:

Van valakinek hasonló allergiája kozmetikumokra?

Figyelt kérdés
Minden arckrémre és sminktermékre allergiás vagyok, de nem igazán tudom, hogy mi lehet az. Nincs bőrtünet,nem pattogok ki, hanem megfájdul a fejem, bekönnyesedik a szemem, szinte elálmosodom. Ahogy lemosom abban a pillanatban elmúlik. Van valaki akinek hasonló tünetei vannak, még soha nem találkoztam senkivel.
2017. máj. 30. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szemhéjfestékek és az alapozó szokta irritálni a szemem annyira hogy könynezek és csíp. Ezért nem is szoktam a szemem festegetni csak szempillaspirálozok. Van egy fajta szemceruza amitől konkrétan nem láttam annyira csípte és egyből le kellett szednem.
2017. máj. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
vajon melyik összetevő lehet? Sajnos nekem a spirál is okoz tünetet, de én leginkább alapozót szeretnék ami nem okoz bajt. Majd tervezem az allergia vizsgálatot, hátha ott ki tudják mutatni, de mivel nincs bőrpír, kiütés ilyesmi ezért nem tudom.
2017. máj. 30. 13:28
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi okozhatja. És azt se tudom milyen terméket lehet venni ami jó lenne.

Egy háton végzett allergia vizsgálat jó lehet. Nekem már csináltak, igaz más miatt de semmiféle ilyen kozmetikumra, parfümre nem vagyok allergiás. Szóval passz.

2017. máj. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Guglinak pötyögd be : szemfesték allergiásoknak !

Olvasgass , míg itt egyéb választ nem találhatsz.

De szerintem 10 orvosból minimum 9 azt mondaná, hogy jobban jársz, ha megbarátkozol a sminkmentes élettel. Nem ér annyit, hogy a bőrödet, szemedet, immunrendszered...stb. megerőszakold.

Most meg, hogy ezerrel süt majs a nap is....

2017. máj. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!