Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Őrülten viszket a szájpadlásom...

Őrülten viszket a szájpadlásom másfél éve és nem tudják hogy mitől?

Figyelt kérdés

23 éves/nő vagyok, kinek hogy tetszik és másfél éve kezdődött ez az egész nyavaja... voltam már gégészeten és háziorvosnál is de semmi bíztató válasz. Tehát semmi. Ami fontos, csak a bal oldalon viszket kb eg 2-3 centis részen kiterjedést tekintve és van ott egyx szemmel láthstó piros pont. Úgy kell elképzelni a viszketést mint egy ekcémánál, rohamokban viszket és kegyetlenül... kaparni és fogkefével vakarni szoktam hogy csillapodjon.

Van hogy pár napig nem viszket de van hogy egy nap alatt többször is rohamokban... Egyszerűen megőrülök tőle!!! Végeztek rajtam a karomon allergia tesztet, az nem mutatott semmit... lehet hogy ételarregia lenne? Pl a sárgabaracktól azonnal elkezd viszketni de azt a másfél év alatt most ettem csak pár napja...


Teljesen reménytelennek látom a helyzetet, nem tudom hogy hova menjek ezzel.

Ötlet vagy jó tanács?

Nagyon köszönöm annak aki tud segíteni :)


2017. jún. 16. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet ételallergia, fiamnak pl őszibaracktól a torka viszket. Figyeld meg milyen ételek után viszket.
2017. jún. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szinte képtelenség megfigyelni mert összevissza csinálja :( volt hogy energiaital után de volth akkor nem... van hogy éjszaka kezd el a semmitől... már kivakartam jómultkor annyira hogy sebes is lett picit
2017. jún. 16. 16:48
 3/4 A kérdező kommentje:
most pl tejeskávét iszok meg ásványvizet, meg előtte ettem egy kis cseresznyét és szét tudnám kaparni vmi pengével azt a részt :(
2017. jún. 16. 16:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogorvossal is nézesd meg.
2017. jún. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!