Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Segítség! Fényallergia kezelése?

Segítség! Fényallergia kezelése?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az elmúlt hónapokban sokszor látogattam a szoláriumot és az Adriai tengerparton is csoki barna lettem .mostanában sajnos észrevettem Csak! A jobb combomon lefolyásszerűen apró fehéres hólyagokat,nem viszketnek egyáltalán,de ha Elakarom vakarni őket fájnak.Ma voltam bőrgYógyásznal,(természetesen....) a szolira fogta az egészet,es nizoralos krémet irt fel amit mar eddig is,es nem hatott.Segitsetek legyszives,mit lehetne tenni mert nagyon csunya,ott kifehéredik a bőröm is,és persze nem napoztam azota es szoliba sem voltam de semmi sem mulasztja el. Kerlek ha tudtok valamit válaszoljatok:(
2017. jún. 27. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy segíteni tudjak, legalább látnom kéne miről is van szó. Fénykép, esetleg egy videó is megfelelne.
2017. jún. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezen a képen nem sok minden látszik, de azt tisztán kiveszem, hogy nem bőrbetegség. Csupán a szolárium fényére reagál másképp a bőr. Nem látszik pl, az sem, hogy hólyagos volna, és az sem hogy hámlik e?

Javaslom, vegyél a gyógyszertárban fehér vazelint, és azzal kenegesd az egész testedet, vagy sertészsírral. A vazelin lassan szívódik be a bőrbe, de tökéletes bőrvédő szer.

2017. jún. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam,mivel először gombás fertőzésre gyanakodtam,de olvasgattam és az UV fénytől is lehetnek ilyen gondok.A bőrgyógyász is aztmondta,de azért nem akartam elhinni,mert akkor a bal lábamon miért nem,hiszen aztis ugyanúgy,ugyanolyan mennyiségben éri a fény mint a jobbost,akárcsak a testem többi részét is. Ez még rejtély számomra. Bár ma kaptam szteroidos kenőcsöt,és azzal kenegetem,meglátjuk .A kérdésedre pedig,nem,nem hámlik Egyáltalán,a hólyagok is lejjebb húzódtak, de fáj ott a bőröm.köszönöm válaszod!
2017. jún. 28. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!