Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Piross pöttyök/pattanások...

Piross pöttyök/pattanások mitől lehetnek egész pontosan? 15f

Figyelt kérdés

Két hete vagyok Máltán, amikor megérkezten nem volt még semmi és egy hétre rá se. Majd utána új helyre kerültem és napról napra egyre több kis pattanás lett a mellkasomon, a kezemen meg lábamon pedig inkább csak pici pöttyök, nagyon ritkásan. A pici pötyök szerintem a legyek miatt lehettek mert néha volt 2-3 is a szobában ami szerintem bent ragadt éjszakára és amúgy is egyfolytában rám szálltak, a pattanások meg lehetnek a pubertás kor hirtelen beütése miatt? (15/f, a pattanások kb 3 nap alatt jöttek elő úgy hogy szinte nem figyeltem oda egy kicsit és már oda is teremtek, én meg csak néztem, hogy "ti akkor most így hogy és mégis mikor??")

Minden értelmes választ szívesen fogadok:)



2017. júl. 29. 00:37
 1/1 anonim válasza:
Én is jelenleg 15 éves vagyok. Idén kezdtek el pattanások jelentkezni a mellkasomon illetve a vállamon. Azt mondták ne egyek sok édes dolgot , és sósat. 2 hét alatt sehol sem voltak a pattanások.
2017. aug. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!