Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Több, mint egy hete hányingere...

Több, mint egy hete hányingerem van, szinte állandó jelleggel, az egész hátamon kijöttek pattanások, ide-oda belenyilalló fájdalom. Lehet összefüggés?

Figyelt kérdés

Jó tudom, a pattanások nem ide vág, de nekem sose voltak pattanások az arcomon kívül, sehol. És nem értem, mért jöttek ki hirtelen. Gondoltam arra, h vmilyen allergia... melltartót váltottam.. Nem múlt el. A hajam is elkezdett hullani, méghozzá nagyon, de az lehet a sütővastól meg a gyakori hajmosástól is..

A hányinger állandó jelleggel, nem túl erősen, de mindig jelen van szinte. A belém nyilalló fájdalmak normálisak? Mindenkinek vannak?.. Néha van és teljesen fura helyekre.

Rossz a közérzetem.

Szerintem van egy hüvelyi fertőzésem is. Az mire hathat ki?

Köszönöm a segítséget előre is..


2008. nov. 7. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem pattanásaim nincsennek,de nagyom száraz lett a bőröm,és kiütéses,meg foltos is.A hajam már nem hullik,mert a fogorvos kihúzta a gócos fogam.Hányingerem minden nap van valamitől,sajna nem étkezem rendszeresen.A nyilalásokról meg ne is beszéljünk,néha olyan a térdem,hogy allig tudok rálépni.A bal karom 1 hónapja zsibbad,kaptam rá gyszert,de újra visszajött.És a hátam is fáj,azt mondja a doki,hogy meg van erőltetve.A közérzetem is rossz,kialvatlan vagyok,és fáradt,valamint magánéleti gondjaim is vannak.Éppen most kenegettem magam Canestennel mert nagyon viszkettem alul is.Hogy mitől nem tudom,de elmúlt.Viszont Nekem mostanában erős hasi görcseim is vannak,és ilyenkor megy a hasam is.Régebben is előfordult,de most hetente előjön.Csak azért írtam le,hogy tudd nem vagy egyedül a gondjaiddal.Én most méregtelenítő teát kezdtem inni,és elkezdtem vitaminokat szedni.Remélem segítenek,mert csak 33 éves vagyok nem szeretnék mindíg a tüneteimmel foglalkozni!!!
2008. nov. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sszia :) Én is ma kezdtem a méregtelenítő "napokat" :)

Nos, tegnap utánanéztem ennek az egésznek.. és ezt találtam, ami elég meggyőzően hangzik: [link]


Írd be a tüneteket a Google-ba.

2008. nov. 8. 09:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazad van köszi megnézem!
2008. nov. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!