Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Másnak is vannak durva pollena...

Másnak is vannak durva pollenallergiás tünetei?

Figyelt kérdés

Több éve (kb. 5-7) tünetmentes voltam, így gyógyszert sem szedtem már. Erre most lassan több mint 2 hete úgy kijött rajtam mint még soha azelőtt.

Vény nélküli Claritinet szedem (az előirt adag dupláját), mellé eddig a Wick orrsprayt használtam naponta 2x (reggel és este). Így tudtam életben maradni nagyjából. De 2 hét után már nem szabad használni az orrcseppet mert végleges orrdugulast okozhat, rászokást meg sorvadást...

Ma volt az első éjszakám nélküle, és kb. fél órákat aludtam egyhuzamban...

Kedden megyek házi orvoshoz, hátha tud adni valamit ami használ is.


Nézem a pollenjelentést a parlagfű mindenhol tombol, de érdekes módon sose látok senki mást aki tüsszögne vagy az orrát fújná. Van egyáltalán más is aki küzd ezzel?


(Apukám szteroidos injekciót is kap évente egyszer, ami neki segített, de idén ő is rosszul van...)



2017. szept. 2. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van, bár én már néhány éve gyógyszer nélkül is kibírom, grapefruitmag cseppel. De most fújom az orromat én is azért.
2017. szept. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Staloral immunterápia. Ezt beütöd a google-ba, utána tudsz olvasni. ezzel tudsz kikerülni belőle. Iszonyú sokan allergiásak.
2017. szept. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hasonló van.. Én sem nagyon tudok aludni, még orrspray-vel

sem. A szemem nagyon viszket, piros és bedagad. Az maga lesz a mennyország ha vége lesz a parlagfű szezonnak xD

2017. szept. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! A gyógynövényeket nem próbáltad még? nagyon sok ismerősömnek segítettek, tünetmentesek lettek.Sok jó tapasztalat van velük. Jobbulást!
2017. szept. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!