Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tudnátok nekem ajánlani köröm...

Tudnátok nekem ajánlani köröm erősítő "eljárást"?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon gyengék a körmeim, mindig hajladoznak meg rétegekben töredezik. Kipróbáltam már mindenféle köröm erősítő lakkot, még a "Hogyan legyél jó nő" cikkjében bemutatott fokhagymás körömlakkot is, jóideig szedtem a das gesunde plus köröm és haj erősítő vitamin kapszulát is. Próbálkoztam műkörömmel, gél lakkal, de egy hétnél tovább egyik sem marad meg a körmömön, a körömlakk is egy nap alatt lepattog róla. Az egyik körmömön pedig redők/hullámok vannak. Atokkal sem tudok mit kezdeni... Tudnátok tanácsolni nekem valami jó (és diák pénztárcához illő) megoldást?

Előre is köszönöm a válaszokat!:)

20/L



2017. szept. 28. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
sally hansen körömerősítő folyadék, kb 3000forint
2017. szept. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eveline 8 in 1 körömerősítő & jojoba olaj.
2017. szept. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, és ezek tényleg jól beválnak? kb mennyi idő mire látható a hatásuk?
2017. okt. 1. 23:10
 4/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok, nekem bevált, kb. 1 havi használat után nem töredeztek a körmeim, olyannyira nem, hogy kb. 2 éve nem kellett levágnom, csak formázgatnom a körmeimet.Segített még az üveg körömreszelő használata is.
2017. okt. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a japánmanikűr vált be. Szó szerint hámlottak a körmeim. Két kezelés után lényegesen kevésbé hámlott. A két kezelés között 3 hét telt el. Ez még januárban volt.

Most már csak havonta egyszer járok.


Nekem a körmösöm 2500 forintért csinál egy ilyen kezelést. Ha a körmösöd nem hallott még arról, hogy a japán mani erősít is, ne lepődj meg, az én körmösöm is tőlem tudta meg és mai napig rácsodálkozik, hogy tényleg :)


A szett 9 ezer forint körül van, azt azért nem veszem meg, mert magamnak nem tudnám megcsinálni.


Annyi hátránya van, hogy a körömlakkot ledobja. Szerintem viszont megéri, hogy 6-8 hétig nem lakkozol körmöt, csak japán manikűr. Vagy ha lakkozod is, akkor mindennap lemos- újra ken procedúra.


Mostanában a japán után Crystalnails körömerősítőt kenek rá és jelentem 1,5 cm a körmöm. Mármint a körömágytól számítva. Sose nőttek még meg ennyire.


Érdemes lenne vasat és cinket is bevinni pluszba.


Pl.: Gesunde Plus kovaföld tabletta.

2017. okt. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5/5 Időpont tegnapelőtt 12:56 vagyok, egy fontosat kihagytam:


Tarts gluténmentes diétát! CSak néhány hétig, 4-5 hét is elég.

2017. okt. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Utána nézek, remélem használni fog! :)
2017. okt. 12. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!