Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Hisztamin intolerancia mitől...

Hisztamin intolerancia mitől alakulhat ki? 14/l

Figyelt kérdés

2017. okt. 24. 20:58
 1/8 Poris2000 ***** válasza:
100%
Kifejtenéd részletesebben, hogy mire gondolsz? Mert ha arra, hogy allergia teszten a hisztamin pozitív lett, akkor meg kell nyugtassalak, hogy az a pozitív kontroll, tehát mindenkinek azt jelzik, hogy "hisztaminérzékeny", az a normális. De ha nem erre, írd le, kérlek, és igyekszem segíteni.
2017. okt. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát az is volt, meg az orvos mondta, hogy ez van nekem. Mármint ez a betegség, ha annak nevezhető. Gyógyszereken élek, a diétát is tartom, csak azt nem tudom mitől alakulhatott ki. A kiváltó okaira lennék kíváncsi, mert erről nem tudok semmit. Lehetnek e pszichikai okai, vagy az étrendemmel van baj..?
2017. okt. 24. 22:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Olvasd végig ezt a blogot:

[link]


Szerintem itt találod a legtöbb magyarul elérhető információt a dologról. Kezd az archívumban a legrégebbi bejegyzésektől.

De vigyázz, nem minden hiszamin-intolerancia, amire az orvos azt mondja. Az az érzésem, mostanában mindenkinek ezt mondják, akinek nem tudják megmondani, hogy mi baja...

2017. okt. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta a doki, hogy a DAO enzimből kevés van a szervezetemben, ez okozza a problémát. De olvastam mindenféle mást is, amik már nem ilyen egyszerűen felfoghtóak és leírhatóak:D Mindenféle sejtekben lévő "rendellenességek" és hasonlók. Igazából engem nem érdekel annyira, sajnos úgyse változtat a helyzetemen:/

Amúgy az elsőnek: Nem, nem arról van szó, ez nem allergia, inkább olyan jellegű mint a glutén érzékenység, csak nem annyira egyértelmű:D De az igaz, hogy akiknek hisztamin intoleranciájuk van, azok az allergia tesztes hisztamin kontrollra is sokkal durvábban reagálnak, ha csinálnak nekik ilyet. Mert simán lehet amúgy hogy valakinek semmilyen allergiája nincs és közben hisztamin intoleranciás.

2017. okt. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
A tököm tele van a mai orvostudománnyal. Egyszerűen csak el kéne hagyni végre a pic5ába a növényi olajokat, meg a száraz csirkemellet, és állati zsiradékot enni. 1000 nyűgtől, 1000 orvosságtól megszabadulna a nép.
2017. okt. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Az orvosok is mostanaban csak el akarjak adni a drogokat a jutalekert....

Van ismerosom aki orvosoknal hazal es gyozkodi oket, hogy eppen melyik aktualis divatmerget probaljak elsozni...

Mocsok banda lettek ok is...

2017. okt. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Poris2000 ***** válasza:
Javaslom az előző kommentelőnek, hogy ne vegye igénybe az orvosok szolgáltatásait, és hagyja majd, hogy a természet elvégezze a dolgát, az sokkal jobb az egészségnek! És nem kötelező elfogadni az egészségügyi szolgáltatásokat, ha azzal nem veszélyeztetnek másokat, úgyhogy csak hajrá, nem kell "felesleges" mérgekkel tömni magát.
2017. nov. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
Igazad van utsó. A magam részéről 18 éve nem is voltam orvosnál, és nem is szándékozom közelebbi ismeretséget kötni velük. Van főorvos, háziorvos, sebész barátom, annyi nekem untig elég, amit magánemberként találkozunk.
2017. nov. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!