Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Laktóz allergiára ez jellemző,...

Laktóz allergiára ez jellemző, vagy valami más?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy a laktózzal vagy a kofeinnel van e problémám. Igazándiból végig laktózta gyanakodtam, de most kezdem azt hinni, hogy inkább koffein. FÁRADTSÁG állandóan, egész nap, talán csak estefelé 1-2 óra amikor nem. Emellé rendszerint híg szíklet, de nem a klasszikus fosás, annál azért kedvezőbb. Olykor kávé szagú vizelet. A hajam minőségének nagyfokú romlása... rossz alvás általában mindig, de ha kialszom magam is jön a már említette fáradtság... kezdek elég ramatyul lenni, és ami azt illeti, kezdem azt gondolni, hogy vagy egyszerre mind a két bajom van, vagy cukor betegség útján haladok, ami az én alkatommal vicc, mert csak 1es lehetnék, az meg brutális tünetekkel jelentkezne, szerintem ennél durvábbakkal, és éhgyomrit méregettem egy párszor, az oké volt mindig 5.5. szerintetek mi lehet a gond?

#cukor #laktóz #koffein #rossz.közérzet
2017. okt. 25. 01:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
tényleg bocs már, hogy ennyit kérdezősködöm, de ez a széklet probléma, hogy nem eléggé szilárd, sőt messze túl híg ( de azért nem az a klasszikus fosás) mégis mennyi ideig állt fenn a kávé elhagyása után? nagyon köszi tényleg az eddigieket is!
2017. okt. 27. 20:10
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem csak a kávét kellett elhagynom, mellette rengeteg mást is sajnos. Csoki, kóla, cappuccino, kakaó, energiaital, tea. Amúgy 1-2 hét és már lehet teljesen okés lesz, vagy nem lesz ennyire híg.
2017. okt. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyed rendben van?
2017. nov. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!