Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés

Vettem új zoknikat és amióta felhúztam nagyon viszket a lábam, olyan mint amikor a szúnyogok megcsípnek. Mitől lehet? Allergiás lennék az anyagára, vagy mi?

2017. okt. 30. 16:00  Privát üzenet  

A válaszok
Kimostad mielőtt felvetted?

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2017. okt. 30. 16:06 Privát üzenet
Én is így jártam. Végig a gumijánál csupa kiütés lett a lábam. Műszálas és nem bírja a bőröm. A 100 % pamuttól nem lesz kiütéses, most már csak olyat veszek, még ha háromszor annyiba kerül is.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2017. okt. 30. 16:18 Privát üzenet
Műszálas szutykokat ne vegyetek. De már 100% pamutot is nehéz találni... :/

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2017. okt. 30. 17:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hajmosás? Hajmosás után kb 1 órával kimentem az utcára kapucnit felhúztam, de 1,5 óra múlva nem húztam fel. Megfázhatptt a hajam? Hullik emiatt? Szedek a hajamra vitammint régota
Épp egy 10 perce fürödtem, és mostam a péniszem, és mikor felhuztam a bőrt. Két db fekete pötty van rajta nem jon le sehogy sem, valakinek valami tippje hogy mi lehet az? Képet...
Barátnőmmel 2 szex között tartottunk 10 perc szünetet. (első szex gumival volt utána gumit cseréltünk) Utána először felhúztam az egyik oldalról a gumit, de onnan nem ment fel...
Véletlenül a már használt folyadékba tettem a kontaktlencsém, aztán felhúztam?
Az utóbbi időyben elhanyagoltam a nemiszervem tisztítását (igen, fiú vagyok). Most felhúztam a fitymámat, és a makkon valami fehér réteget láttam. Kemény volt. Szülőknek nem...
Eltörött a lázmerő es felhuztam magam, hogyan nyugodjak meg?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!