Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » A Suprastin injekció tényleg...

A Suprastin injekció tényleg ennyire durva?

Figyelt kérdés

Tegnap este 6 körül kaptam egyet és egészen mostanáig csak aludtam meg kóvályogtam álmosan, mint aki napok óta nem alszik. Meg pár órája a fejem is fáj a tarkómnál, ahol sosem szokott.

Azt ugyan mondták, hogy álmos leszek tőle, de azt nem, hogy tíz óra alvás után is alig bírok majd ébren maradni. Ez így tényleg normális? Vagy következőleg szólnom kéne, hogy ez nálam nem nyerő választás?



2017. nov. 16. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj, majd ők megmondják, normális-e.
2017. nov. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez lassan már hat éves kérdés. Én most 2023 július 26.-án kaptam egy suprastin injekciót. Engem is ki ütött. Majd fel ébredés után rendesen szédültem. Oly annyira szédültem hogy elestem és be vertem a fejemet. Amitől el ájultam. Mire magamhoz tértem, mentősék vettek körbe. És azon kaptam magam hogy be van kötve a fejem. Mivel az esés következtében úgy be vertem a fejem hogy vérzett. Úgy hogy nagyon ki voltam a suprastin injekciótól.
2023. júl. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!