Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Inzolerancia élesztőre,...

Diaconu Angelica kérdése:

Inzolerancia élesztőre, tojásra+ bélgyulladás.2 honapja diétázam. Utobbi napokban ettem egy kis csokit + ma reggel nutellas palacintat persze tojás is tej nêkül, rá par orara nayon rosszul voltam. Mitől lehett? Cukor vagy a nutella lehet a baj?

Figyelt kérdés
2017. dec. 10. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
A nutellaban van tejszarmazek
2017. dec. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm tehát akkor a nutella lehet a baj?? A bélgyulladás miat mondta az orvos hogy a tejet hagyom ki! Tehát ma szószerint kábult voltam, orr dugulás is folyomotas fülnyomás mitdkétt oldalan vólt. Ezel a problémával mar voltam orvasnal de mondta hogy bem tudja mi lehet! Akkor előfordulhat hogy a tej a baj??
2017. dec. 10. 22:25
 3/5 A kérdező kommentje:
Elnézést a helytelen irásért nem jártam sajna magyar iskolaba ujságbol tanoltam írni,olvasni.
2017. dec. 10. 22:54
 4/5 anonim ***** válasza:
ha mindenkeppen valami emesztesi problemaval akarod osszekotni, akkor a fuldugulas meg ezek lehetnek pl refluxtol, ha rendszeres, de ha nem, akkor lehet, hogy csak szimplán nagyon fent volt a gyomorsavad. elmúlt azota?
2017. dec. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma is éreztem a fülnyomást visehető volt pedig a gyomorsovra elfelejtettem beveni a gyógyszert, közben meg van egy masik eredmênyem (candida albicans) most legaláb van valami kézhez fogható , mert mar a phisiatriara küldtek, mivel honapok otta vizsgátatra járak,. A fülnyomásam igazabol nem most kezdődőt van kábé 2 honapja de igaz betartatam a diétàt is semilyen édességet nem ettem. Is most kezdem ujra..
2017. dec. 11. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!