Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Szerintetek mi lehet, az arcomon?

Szerintetek mi lehet, az arcomon?

Figyelt kérdés
Most vettem észre,hogy halántékom alatt az arcomon félhol alakban megjelent 7 szabályosan elhelyezkedő kis piros pont,nem viszket,nincs kidudorodva.Szerintetek mi lehet? Csak itt vannak máshol nincs,szerintetek mi lehet?(komolyan mondom ilyesztően szabályosan helyezkednek el,egymás alatt párossával,félhod alakban,az utolsó egyedűl).Orvoshoz kéne fordulnom?

2018. jan. 10. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Elraboltak az ufók és megjelöltek. Nem viccelek, nekem a kézfejemen volt "D" alakban 7 piros pont hónapokig, és egy orvos sem tudta megmondani, hogy mitől. Semmi gondot nem okozott, és el is múlt.
2018. jan. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az ufók....ha elraboltak volna arról tudnék,mert nem álmomban lettek a foltok,hanem most délután😂😂😂
2018. jan. 10. 18:52
 3/6 A kérdező kommentje:
Kis piros pöttyök enyhe lilás árnyalattal,és nem halványúlt,egy cseppet sem
2018. jan. 10. 19:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem van ötletem. Apró bevérzések? Én egyszer erősebben megdorzsoltem(csak kis erővel) a nyakam. Pöttyös lett. Mint a szeplok, csak lilasak és nagyobbak.
2018. jan. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ufók.. ezt a kérdést le kell mentenem..xDDD
2018. jan. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy egy héten belűl elmult szerencsére...
2018. jan. 16. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!