Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Most mi lesz? Lehet emiatt?

Most mi lesz? Lehet emiatt?

Figyelt kérdés

Van néhány kiütés a karomon és az egyik orvos azt mondta nem allergia a másik hogy allergia.Azt mondta az állatokra.De az lehetetlen mert egész életembe voltak kutyáim és macskáim és biztos nem most alakulna ki.Azóta van amióta egy kóbor kutyát megfürdettem aki férges volt.

Lehet tőle van?


Most mit tegyek ha esetleg az állatokra??állatorvos szeretnék lenni és ha allergiás lennék az állatokra nem tudnák mit kezdeni magammal. :(


Biztos nem az állatoktól ugye?az már kiskorom óta lenne.

A kóbor kutyától lenne?

Ha esetleg tényleg akkor allergiásan lehetnék állatorvos?


2018. jan. 16. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól kialakulhat. Meg nem kell betojni ettől simán lehetsz állatorvos. Kapsz rá gyógyszert és kész.
2018. jan. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kiütesek majd elmulnak ,kisebb koromban en is befogadtam egy kobor cicat amitol kijott a nyakamon egy csomo kaptam ra gyogyszereket es elmult
2018. jan. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!