Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiás vagyok a tejre, de...

Allergiás vagyok a tejre, de fogyasztom, mi lesz?

Figyelt kérdés

Kb fél éveglutén allergiát állapítottak meg nála, addig nem ettem tejet tartamazó dolgokat csak nagyon rikán.

Mikorkiderült, hogy glutént sem ehetek visszatértema tejre, glutént nem eszem de tejes dolgokat nagyon sokat, a kettőt együtt nem lehet kiirtani ugy h finomakat is egyek, nagyon elszomorit. Nem vagyok rosszul étkezés után viszont 4 honapja nyálkás és véres a székletem. Egyre véresebb. Anyukámnak nem mondtam meg, mert nem akarom, hogy aggódjon, az hiszi már tudok tejet enni és nincs bajom tőle. Mi lesz eből később? Nem tudom, miért hagynám abba... nem tudok tej és glutén nélkül is élni.. 15/L



2017. júl. 30. 11:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ebből* és az egybe irt szavak*
2017. júl. 30. 11:29
 2/11 anonim ***** válasza:

Hogyan állapították meg?

Mikor állapították meg?


Sajnos szerintem abba kellene hagynod ha tényleg

a tej,glutén fogyasztását ne hogy még komolyabb bajod legyen jelez a szervezeted!


allergiás vagy a tejre

van gluténmentes tej,hasonló árban

vagy rizstej nagyon finom tej!


Gluténmentes liszt is van sajnos az drága

teljes kiőrlésű liszt---drágább mint a sima lisztek

esetleg puffasztott rizs szeletek,gabonapelyhek kevesebb lisztet tartalmaznak


Jobbulást kívánok!

2017. júl. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tükrözéssel..:( A glutén mentes étrendet szépen tartom, azzal nincs baj csak tényleg a tejet nem tudom elhagyni, a legtöbb gluténmentes késztermékben benne van... Meg imádom a sajtokat, pudingokat..:( Akkor ez csak egy jel a szervezettől? semmi komoly?
2017. júl. 30. 12:18
 4/11 anonim ***** válasza:
Konkrétan tönkreteszed a beleidet, a bélbolyhaid elhalhatnak és egy életen át emésztési problémaid lesznek. Gratulálok.
2017. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

igen egy jel a szervezetednek,sajnos hosszú távon sajnos károsodást okoz :( nem véletlen az érzékenység!


Nagyon sajnálom! :(

de mégis el kellene hagyni a tejtermékeket most egy időre teljesen!

2017. júl. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mi rossz származik a bélbolyhok elhalásából? sajnálom de nem tartunk még itt bioszból:(
2017. júl. 30. 15:57
 7/11 anonim ***** válasza:
A bélbolyhok azért vannak, hogy nagyobb felületen tudjanak felszívódni a tápanyagok. De ezzel már orvoshoz kell fordulni, majd ó mindent elmond. Ne tedd tönkre magad ilyen fiatalon
2017. júl. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De már voltam sokszor, azt mondta ne fogyasszam ezeket de hogy lehet tejtermekek,(tejcukor,tejfeherje stb a tej minden része) és Gluten nélkül is finom, teljes életet élni? Teljesen depressziós leszek ettől
2017. júl. 31. 06:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Az oké hogy voltál orvosnál amikor diagnosztizálták az ételérzékenységet. De mivel te nem tartottad a diétát sikerült tönkretenned a beleidet, ez nagyon nem normális, hogy véres a székleted. E miatt kell megint orvoshoz menned. Egyébként manapság teli vannak a boltok glutén és tejmentes termékekkel nem is értelek komolyan
2017. júl. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen tele vannak, de most pl nagyon ennék egy krémest (igazabol nem) de azt mégis honna szakasszak?
2017. júl. 31. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!