Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Laktózérzékenység? Milyen a...

Laktózérzékenység? Milyen a H2 kilégzési teszt?

Figyelt kérdés
Annak, aki rákeresne erre a kérdésre, és tudja magáról, hogy laktózérzékeny: Menjetek el inkább saját pénzen genetikai tesztre, mert itt 1 liter tejnek megfelelő laktózt kell meginni töményen egyszerre. Aki érzékeny rá, sejtheti, milyen következményei vannak. Utólag nézve már nem vállalnám, inkább elmennék saját pénzen genetikai tesztre. Fájdalmas volt, senki sem figyelmeztetett előre, hogy ennyire rossz lesz, az egész napom tönkrement utána.

2018. jan. 17. 07:15
1 2
 11/12 anonim válasza:

Sziasztok!

Én jövőhéten megyek ilyen tesztre és attól tartok,hogy elfogok ájulni,összeesni amiatt mert nem ehetek és mert csak 2dcl folyadékot ihatok 11 ig. Ájulós fajta vagyok. Ugye előző este csak 19:00ig lehet enni és inni meg 21:00 ig. Ti nem émelyegtetek,szédültetek? Amit adnak italt az úgy van kitalálva,hogy legyen benne cukor is ? Én nem laktóz tesztre megyek hanem a másikra a lactulóse tesztre.

2021. nov. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Én csak a fent leírt laktóz teszten voltam és csak ettől a löttytől lettem rosszul amit megitattak. De attól is csak utólag, útközben a bkv-n mikor már elengedtek, utána meg a munkahelyemen...
2021. nov. 25. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!