Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés

Hólyagok jelentek meg a szám szélén majd reggelre feldagadt a felső ajkam, okozhatta ezt a méz?

Pár napja beteg vagyok és nagyon sok mézes teát ittam, valamint magába is ettem. Régebben már érzékeltem hogy fájt utána a hasam meg ment is nagyon a hasam de nem tulajdonítottam neki nagyobb jelentőséget. Most kb az elmúlt 5 napban 2 macis mézet megettem.

Tegnap ilyen pici pattanáss szerű hólyagok jöttek a számon estére kezdtek múlni, majd hajnalba arra keltem hogy nagyon fáj a torkom igy megettem kb egy evőkanál mézet, reggelre meg feldagadt a felső ajkam és zsibbad is.

És ha iszok, akkor mintha egy nagy gombóc lenne a torkomba amikor nyelem a folyadékot, evésnél nem és alapjáraton sem.

Igyak kalciumot esetleg menjek orvoshoz ?

Találkozott már valaki hasonló tünettel?

Semmi más új dolgot nem ettem az elmúlt napokban, sem más kozmetikumot nem használok.

2018. febr. 5. 07:34  Privát üzenet  

A válasz
Betegség esetén gyakori az ilyen, mert az immunrendszer gyengül. Ha nem vagy beteg és cask úgy kijönnek a kis mini herpeszek, az is azt jelenti, hogy az immunvédekezést erősíteni kell.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. febr. 5. 07:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért van az hogy összecsukom a szám akkor úgy érzem hogy az alső első két fogam hozzáér a felső két fogam mögötti inyrészhez? Köszönöm a valaszokat.
Hajnali 3kor arra keltem fel hogy zsibbad a szám. Kikentem a mosdóba es lattam h kicsit megduzzat a felső ajkam. Reggelre az egesz felső ajkam nagyon felduzzadt. Mit tegyek h el...
Mitől dagadhatot fel a felső ajkam, illetve a szám mindkét oldalán herpesz jött ki?
Letört egy nagyon pici darab a felső fogsorom egyik fogából, most meg a szám a fog környékén picit megduzzadt és egy kis hólyag lett rajta. Mi lesz ennek a vége?
Megvágtam véletlenül a szám felső részét, egy kb. fél mm mély vágás és kb.1-2 mm hosszú seb keletkezett belőle, elfog tűnni?
Érzéstelenítő miatt véletlenül szétharaptam a szám bal felső részét, és nagyon be van dagadva. El kell mennem vele az ügyeletre? Attól félek, hogy el fog halni vagy valami.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!