Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Gluténmentes lisztből és...

KKati81 kérdése:

Gluténmentes lisztből és búzalisztből készült kenyérreceptet tudnátok adni?

Figyelt kérdés
Most derült ki hogy kialakulóban van gluténérzékenység, ezért mondta az orvos hogy kezdetnek olyan kenyeret süssek amiben fele rész búza fele pedig gluténmentes liszt. Barbara lisztkeveréket vettem. Kenyér recepteket szeretnék kérni ebben az arányban. Vagy segítséget hogy mire figyeljek, hogyan viselkedik az ilyen liszt. Tudom hogy nagyon nehéz kitapasztalni, nekem nem sikerült. Köszönöm!

2018. febr. 8. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Orvos ilyet nem mond vagy egy idióta kontár!


Ha bebizonyosodik hogy coeliákiás vagy, el kell hagynod TELJESEN az árpa-búza-rozs-és zablisztet meg mindent, miaben ezek vannak.

2018. febr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első.Ha kialakulófélben van,akkor nyilvánvalóan ki kell zárni a glutént.
2018. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bellobig ***** válasza:
Ezt biztosan nem gasztroenterológus mondta! Ki kell vizsgáltatnod magad, s akkor kiderül, hogy az vagy, vagy sem! De az butaság, hogy "félig gluténmentes" kenyeret javasoltak...
2018. febr. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Valóban igazatok van, utánajárok kivizsgáltatom magam hogy konkrétan mi a bajom, nehogy nagyobb gond legyen belőle.
2018. febr. 10. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!