Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés

Gluténérzékenység milyen fajta vizsgálattal és hol érdemes Budapesten?

2018. febr. 22. 21:42  Privát üzenet  

A válaszok
Vérből is nézhető. Biopsziával is igazolható.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. febr. 22. 22:17 Privát üzenet
Szerintem bármelyik gasztroenterológus megírja a beutalót a laborba, ha a panaszaid alapján esélyes, hogy gluténérzékeny vagy.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2018. febr. 23. 19:28 Privát üzenet
Én lisztérzékeny vagyok már kb 15 éve. Gasztrológiára kérj időpontot, vérből megállapítják. Fontos hogy 3 féle különböző vizsgálatra kell legyen elküldve a vér. Nálam két évnyi szenvedésbe és egészségügyi károsodásba került mire az orvosok kiderítették mi a bajom mert a harmadik helyre nem küldék el a vérem. A terheléses vizsgálatot nem ajánlom csak ha muszáj. Kínszenvedés hidd el.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2018. febr. 27. 08:53 Privát üzenet
Javaslom a [link] vizsgálatot. Minden ki fog derülni. Nagyon korrekt.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2018. júl. 3. 13:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen fajta cigit (vagy dohány és papír) érdemes venni eleinte?
Ha gyűrűbe fogom a péniszemet, és erősen megszorítom és mozgatok rajta kicsiket az ujjammal, akkor más fajta állagú anyag jön ki rajta, erről mit érdemes tudni?
Nem hat rám semmilyen fajta antidepresszáns? Már két és fél hete szedem a cymbaltát, nem látok javulást kedélyállapotomban, szociális fóbiámban, scippát is szedtem, két hónapig...
Szerintetek érdemes ezzel a fajta vízipipával kezdeni? (még soha az életbe nem próbáltam. )
Mennyibe kerül jelenleg egy doboz Pall Mall és melyik fajta a kedvencetek? Érdemes kipróbálni a narancssárga pattintóst?
Borotvalkozas utan mindig kenek valami az arcomra vagy arcszeszt vagy esetleg valami jobb fajta minoségi arckrémet de mindig kipattogok. érdemes lenne kiprobalni azt hogy nem...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!