Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen fajta cigit (vagy...

Milyen fajta cigit (vagy dohány és papír) érdemes venni eleinte?

Figyelt kérdés

2016. szept. 21. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Koporsó szeget . Inkább csokit !
2016. szept. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát jó lenne a csoki, de már nem tudok mit csinálni, a barátaimnak mindig azt mondtam, hogy "jó csak egyet" de már nem elég csak egy
2016. szept. 21. 15:10
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
semmilyet ha a barátaidnak akarsz megfelelni akkor elég buta vagy
2016. szept. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Inkább semmit.
2016. szept. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a piros marlboro dohányt, primus multifilterrel :) ha gyenge cigit szeretnél csinálni, akkor kék rgd dohánnyal, primus multifilterrel szívd
2016. szept. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3-as nak: nem a barátaimnak akarok megfelelni -_- , hanem ők kínálgattak mindig cigivel, aztán rászoktam
2016. szept. 21. 21:26
 7/9 anonim válasza:
az eleje fele sokkal könyebb abbhahagyni mint késöbb majd
2016. szept. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az az eleje fele, az kb. 7-8 hónap
2016. szept. 22. 21:44
 9/9 anonim ***** válasza:

A 7-8 honap meg igazan az eleje. En dohanyzom, de tenyleg ilyenkor erdemes abbahagyni. En gimiben kezdtem, en is csak egy szalat kaptam naponta, aztan egyre tobbet. Most is abba tudnam hagyni, csak most mar sokkal nehezebb. De a te dontesed.


Ha mindenkepp akarsz valamit, akkor nem erdemes erossel kezdeni. De folytatni sem. En kezdetektol fogva hatos erossegueket veszek, kek pall mall, kek philip morris, altalaban a kek szinuek kozepes erosseguek. Meg haveroket ha megkostolod, akkor az is tampont, hogy az erose vagy pont jo.


De tenyleg inkabb most fogd vissza magad. Hosszu tavon fizikailag is visszavet, eleg hozza par ev.

2016. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!