Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Miért viszketek és leszek...

Miért viszketek és leszek kiütéses minden farmer nadrágtól? Mire lehetek allergiás?

Figyelt kérdés
Pont most vettem egy Boyfriend farmert, amiben elasztikus anyag sincs 100 cotton és csak a fenekemnél és picit a combomon feszűl rám. Gondoltam na majd ettől biztos nem leszek kiütéses. Picit jobb mi t a feszülő farmer nadrág, se még így is lett rajtam pár kiütés 1-2 óra viselés után. Nem akarok mindíg melegítőben járni...
2018. márc. 5. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A piszokra meg a mocsokra. Mosd ki mielőtt felhúzod. Leveszed a polcról a boltba és belebújsz ? xD
2018. márc. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ki lett mossva, és semmilyen mosás nem segít. Mostam már 70 fokon is őket, áztattam ecetbe is. Mosószer nélkül, kilo mosó szerrel, stb nem ez a probléma, azért köszi szépen.
2018. márc. 5. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet a festékre allergiás vagy, amivel festik őket.Vegyél másfajta nadrágot, ami nem kék farmeranyag.Vagy nem kék farmertől van?
2018. márc. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kék és fekete farmerom van ezektől tuti. Fehér vagy világosabb nincs. És talán ez az egyetlen amit nem próbáltam. Mint mondtam, mostam már mindenhogyan, van nem elasztikus tiszta pamut is, bő szárú is... Köszönöm a tippet.
2018. máj. 20. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!