Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés

Mitől lehet a hasamon kiütés?

Kb 2 hete is volt, akkor vettem kalcium pezsgőtablettát, most is megittam egyet és már jobb. Teljesen véletlenszerűen jön ki, és csak a hasamon, foltokban kis pöttyök, amik viszketnek, utána elmúlik. Szerintem nem a mosószer a ludas, ugyanazt használom, és ugye nem állandó probléma. Mitől lehet?

24L

Keress kérdéseket hasonló témában: kiütés

2018. márc. 20. 18:13  Privát üzenet  

A válaszok
Legtöbbször minden a has tájékán jön ki, fordulj orvoshoz gyorsan.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. márc. 26. 16:11 Privát üzenet
Gombos Zsolt(Jeti) nevű felhasználó válasza:

Nem lehet,hogy a pasid szakállas,és az üti ki a bőrödet?!

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2018. márc. 26. 21:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A hasamon sok pattanas szerü kiütés lett. Nagyon viszket neha és egyre rondább. Mitől lehet?
Apró pöttyök vannak a hasamon amik nem viszketnek, nem is láthatóak csak tapintható. Mi lehet ez?
Kiütés szerű apró pattanások vannak a hasamon a piercingem körül mit csináljak?
Van egy pattanás szerű valami a hasamon, ez mi lehet?
Beteg vagyok már 2 napja (tünetek lent), és kiütések jelentek meg a hasamon. Vajon mi lehet ez?
Az egész hasamon előjöttek pöttyök ami nem tudom mi miatt van, de nem viszket, nem ételallergia miatt van mert nincs hasmenésem se. Www.Webbeteg.hu/mediatar/borbetegsegek/252/alle...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!