Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Apró pöttyök vannak a hasamon...

Apró pöttyök vannak a hasamon amik nem viszketnek, nem is láthatóak csak tapintható. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Lassan 1 hete vettem észre hogy a hasamon kijöttek ilyen kis pöttyök amik olyanok mint a nagyon pici pattanások de borszínűek, van köztük egy kettő ami ha közelebbről megnézek akkor piros picit. Nem viszket ha nem nyúlok hozzájuk, de ha megvakarom akkor picit érzem hogy irritáló mintha viszketett volna. 1 hét alatt nem változtak semmit talán az elő 1-2 nap kevesebb volt és kisebbek. De azóta nem nőttek és több sem lett. Tusfürdőt 3 napja váltottam azóta sem változott, öblítőt amit használok a ruháimon azt pedig hónapok óta használom. Nincs étel allergiám, viszont mielőtt kijöttek volna ezek a pöttyök előtte 2 nappal gránátalmát ettem. Attól lehet vagy ez más? Ha nem viszket és nem erősödik napok óta akkor később sem fog?

2015. nov. 12. 20:27
 1/6 A kérdező kommentje:
az első 1-2 nap kevesebb volt és kisebb.*
2015. nov. 12. 20:28
 2/6 A kérdező kommentje:
Gránátalmát életemben először ettem! Ezt kihagytam túl gyorsan írtam.
2015. nov. 12. 20:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nem valami rüh-szerűség. Elég ha olyan ember mellett álltál a buszon.

[link]

Ha azok, akkor nyugi, elpusztíthatóak. Már a szappant és a forróvízet sem komálják, de vannak rá külön szerek.

2015. nov. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nem mert az erős viszketéssel jár és 1 hete van rajtam és semmi viszketés maximum nagyon pici irritáció mikor erősebben megvakarom de az a vakarás is azért volt mert kíváncsi voltam :D De ha piszkálom akkor sem viszket.
2015. nov. 12. 23:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Elmúlt?
2015. nov. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rajtam is most jöttek ki hasonlóak...csak a hátamon. Érdekelne, hogy neked elmúlt-e
2015. dec. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!