Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Minden nap RHINOSPRAY PLUS t...

Csaba74897489 kérdése:

Minden nap RHINOSPRAY PLUS t használok. Nem tudok/tudunk leszokni róla az anyukám és nővérem se tudna meglenni nélküle mert semmi mástól nem dugul ki az orrunk. Ti, hogy tudtatok leszokni róla és, hogy milyen ártalmai lehetnek ennek?

Figyelt kérdés

2018. márc. 25. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben jártam, sajnos senki nem mondja hogy az ilyen orrspray-k kb olyanok mint a cigi! Komolyan!


Az a baj vele hogy igen, úgy kidugítja az orrot mint semmi más, de ennek az ára hogy utána (legkésőbb 6 óra múlva) úgy bedugul ahogy nélküle sose dugult volna be! Ettől persze újabb spriccelés, utána megint extrém dugulás és a végtelen kör be is indult! :(


Én évekig használtam és nagyjából el is veszítettem a szaglásomat tőle :(


Nehéz a leszokás de megéri! Azóta ha be is van dugulva is az orrom, sosem olyan gáz mint akkor volt, és max 1-2 napig tart. Azt az évi pár napot meg át lehet vészelni.

Ami a leszokásban segített: vannak sima sós víz orrsprayk, valami Sterimar vagy hasonló volt a neve annak amit használtam, ha jól emlékszem. Sovány pótlék a szteroidos spraykkel szemben de a kellemetlen leszokási időben mégis valami.


Amúgy sokat kutakodtam az orvostudomány történelmében meg ahogy fejlődött és hogy mára hogyan működik. Azóta bojkottáltam minden gyógyszert. Egyszerűen nagyon gáz amit művelnek velünk (pl lázcsillapítók) csak egy pici kellemetlenség megúszásáért!

Már vitaminokat se szedek, inkább odafigyelek az egészséges étkezésre.

Akkor fogok csak gyógyszert bevenni ha neadjisten kórházba kerülök, akkor is csak a feltétlenül szükségeseket.


Sok sikert a leszokáshoz!

2018. márc. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat nagyon elgondolkodtató volt. És sokat segítettél:)
2018. márc. 28. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Hali'

Én 12 éve használom sajnos.

Próbáltam letenni de konrkétan befulladok nélküle, és a levegőtlenség miatti pánik miatt többször el is ájultam már.


Orvosom műtétet javasol (orrkagyló csonkolás) nagyon félek.

2018. júl. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bakker, be kene tiltani ezeket a sz@rokat és marha nagy kártérítést kérni a gyártóktól!!! :(
2018. júl. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!