Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Apró kiütések és foltok a...

Apró kiütések és foltok a kezemen, ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Nem volt még ilyesmi a kezeimen, először csak pici piros pontok voltak de így bebarnultak és kezdek attól tartani, hogy nem tűnnek el.

Jobb kezemen az ujjam vegein meg ilyen nagyobb barna foltok amik nem voltak.

Szolárium hozhat ki ilyesmit esetleg?


[link]


[link]


2018. márc. 26. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Talán még nem öregségi foltok, észrevétlenül megszaporodnak. Van szűrővizsgálat mert más is okozhatja és érdemes kivizsgálni. Esetleg nem volt a kezed valami vegyszeres vízben? Tudom, ez nem egy félelmetes dolog, de a jövőben adódik az életben nehézség. Jó tudni, hogy nemsokára megszűnik az összes betegség a földön.
2018. márc. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok, hát munkahelyemen tisztítószer de még nem volt tőle ilyen problémám. Étteremben amivel asztalokat töröljük le.
2018. márc. 26. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:

1# Mire gondolsz ezzel?


Tudom, ez nem egy félelmetes dolog, de a jövőben adódik az életben nehézség. Jó tudni, hogy nemsokára megszűnik az összes betegség a földön.

2018. márc. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet valamire allergiás vagy, mutasd meg bőrgyógyásznak.
2018. márc. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!