Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mitől fájhat a mellkasom...

Mitől fájhat a mellkasom ennyire ilyen fiatalon? Help!

Figyelt kérdés
Csutortok este 11 ora fele hatalmas mellkasi fajdalmam lett. Barmit csinaltam fajt . Inni es nyelni is alig tudtam.Mostmar tudok de ugy erzem nehezen megy le a kaja a gyomromba szoval mikozben nyelek fajdalmat erzek. apum bevitt a surgossegire elosszor legmellre gyanakodtak de masnap visszahivtak kontrollra es azt mondtak semmi baj sincs a tudommel meg a szivemmel ami normalis ilyen korban. Ez erdekes mert igy tobb dologra is gyanakodunk. Az egyik hogy masfel eve dohanyzom, es emiatt van ez. En ezt kicsit furcsanak erzem mert nem sokat szivok es nincs gond a tudommel.. Masik az a psziches stressz mert fel eve folyamatos stressz alatt vagyok az egyik tanarom miatt ugyan is kijelentette hogy megbuktat es szivat stb stb.. A masik pedig az allergia. Tobb eve eleg eros allergiam van ami ugy erzem evrol evre erosodik. Utanna neztunk neten es allergias tunetre is irtak ilyet. Eddig csak viszketett a szemem es tusszoktem mint az allat de mostmar a torkom is rendszeresen kapar es ezek a tunetek is erosodnek. Mivel az orvosok szerint teljesen egeszseges vagyok amit a vervetel meg a tobbi felmeres is kimutatott igy mar vegkepp nincs otletem. A cigarettat tovabbra is szivom de nem erzek osszefuggest kozottuk.A fajdalmak enyhulnek de nem tudom mar tenyleg mi miert tortenik. En leginkabb a stresszre gyanakszom mert iszonyat sokat stresszelek. Kerlek irjatok le a velemenyeteket es segitsetek. Es igen tudom hogy nem jo ilyenkorba dohanyozni de most arra kerlek titeket hogy ettol tekintsunk el hogy mennyire vagyok hulye es irjatok le szerintetek mi lehet a gond. Mindem segitseget koszonok! 17/F

2018. ápr. 15. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyomorsav?
2018. ápr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gyogyszert is szedek ra illetve kb minden 2.nap szodabikarbonat kell innom ha fel oranal tobbet fekszem mert feljon mint az allat. Eleg komoly sav problemam van
2018. ápr. 15. 22:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokmindennek lehet ilyen tünete, ami most így kapásból beugrott, az a reflux, vagy pánikbetegség, egyiknek sem használ a stressz.
2018. ápr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nyelőcsöveddel van probléma. A stressz, a reflux, allergia, mind ennek a következménye. Csak ezt az agyon szakosodott orvosok nem láthatják, és el sem ismerik. Ha megkeresel privátban, talán tudok segíteni.
2018. ápr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!