Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Napok óta mostmár van valami...

Napok óta mostmár van valami az orrommal. Valami nincs rendben vele?

Figyelt kérdés
1-2 hete kezdődött minden azzal hogy be volt dugulva és folyton zavart az hogy ha kifújtam véres volt belül. Fájt is a fejem azt hittem magas vérnyomás vagy valami. Másnap már folyt is az orrom nem volt bedugulva de vér alig alig volt. Másiknál teljesen bevarasodott az orrom es mikor kifújtam fájt. Meg felszedtem a sebet amitől utána verzett is. Ez volt pár napig. Aztán elmúlt. De most megint van valami. Faj a fejem bevan dugulva elég gyakran de azért nem 24 órába. Mikor felkelek csukott szájjal már nem kapok levegőt folyton ilyen váladék jön ki de már nem véres. Élvezve 1x 2x picit. Elég gyakran tüsszentek is. Nem úgy mint amikor megvagyok fázva nem olyan gyakran de többször mint egy egészséges ember. Van hogy csavarja is valami az orrom. -tök olyan mintha megfázás tünetei vagy nem tudom de nem vagyok beteg meg semmi. Orvoshoz Nem megyek mert lehet ez csak egy hülyeség csak en fújom fel a dolgot

2018. ápr. 24. 19:23
 1/1 A kérdező kommentje:
Elvétve 1x 2x picit* ezt akartam írni de bocsi neha a telefon totál hülyeségeket ír be helyettem
2018. ápr. 24. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!