Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Megcsipett egy szunyog. Ez...

Megcsipett egy szunyog. Ez egyaltalan szunyog okozta? Allergias lehetek? Kep lent

Figyelt kérdés

[link]


Ket napig be volt dagadva egy 7cm-s teruleten, kozepen volt egy szunyogcsipeses duzzanat, es korulotte piros volt, es a piros korul feher volt. Aztan masnapra belilult egy 3-4cm-s nagysagba, a pirossag es a feher eltunt. Sokszor viszket, es megijedtem mert ilyen meg nem tortent.


2018. jún. 5. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem minden évben van pár ami így néz ki. Nem allergia, és megilyedni sem kell szerintem. Nagyon nehezen múlik el. Valószínűleg valami bejutott a csípés helyén ami kis helyi gyulladást okoz. Ha romlik menj dokihoz, ne vakargasd.
2018. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megijedni- bocs
2018. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Évtizedek óta vannak szúnyogcsípéseim, amik jópár napig tartanak és viszketőbbek, nagyobbak... Most állítólag valami koreai szúnyog is bejött. De régen is voltak galádabbak és normálisabbak. Ez van.
2018. jún. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!