Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Az ételfesték mérgező ennyire?...

Az ételfesték mérgező ennyire? Aggódjak?

Figyelt kérdés
Vettem ételfestéket két napja a metroban, hogy kipróbáljam egyszer én is, milyen. Na a mai reggelem kész katasztrófa volt. Kikeltem az ágyból egy rohadt nagy folt volt mellettem. (nem nem piros) KÉKen virított a lepedő és az oldalam is tiszta kék lett. Testszerte sárga foltos vagyok, citromlével valamennyire le tudtuk szedni. Aggódnom kéne?

2018. júl. 6. 07:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%

"...mindenki használja süteményekbe és ételekbe,..."


És csak neked vált ki a bőrödön, ráadásul olyan mennyiségben, hogy befogta a lepedőt is!


Mesélj már, mi jött még ki!

2018. júl. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Azt írtam, hogy SZINTE mindenki.

Egyéni reakcióról nem hallottál? Nem mindenki reagál azonos módon mindenre, de vicces, hogy ezt ecsetelnem kell :D hát esküszöm, mintha retardáltak válaszolnának. Gondolom ez valami mellékhatás lehet ez. Nem képzelem magam maori indiánnak, nem festegetem magam ételfestékkel és lepődök meg utána, hogy huh na basszus, kék vagyok:D valahogy átütött a bőrömön és sárga foltok vannak rajtam, néhány helyen, kevesebben jóval meg kékek, de szerintem mert az kijött az oldalamon, nem véletlenül volt olyan a lepedő. Még mit tudok mondani erre? Reméltem hátha valakivel történ már hasonló, és megnyugtat. Hát nem köszönöm a válaszokat, semmi hasznos nem hangzott el.

2018. júl. 6. 10:42
 13/18 anonim ***** válasza:
75%
Valahogy magaddal vittél kis gombóc festéket az ágyba, és az kenődött el, a bőrödre és a lepedőre. Az ételfesték nem válik ki a bőrön keresztül, még akkor sem ha csak azzal laksz jól!
2018. júl. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Istenem:DDd a rosszindualt fertőző. Mi az, hogy azzal lakom csak jól? Az adagolás rá volt írva, nem léptem túl. Nem vittem magammal, ugyanis két napja használtam, és akkor már tegnap reggel is kellett volna ilyen gond legyen, de nem volt, és a pólóm alá szerinted hogy kentem volna fel, mr észlény? Komolyan, agyhalottak ne kommenteljenek már pls.
2018. júl. 6. 17:49
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet hogy figyelmetlen voltál és valahogy magadra kented. Én a hajfestékkel szoktam így járni. Odafigyelek, kesztyűt húzok stb és mégis olyan helyeken fedezek fel magamon festék foltokat hogy csak lesek, hogy hogy került oda.
2018. júl. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
ez tényleg esélytelen, folyékony ételfestékről van szó, sehol nem fogott meg, mivel öntöttem, figyelmesen. Ha egy színnel történt volna ez, azt mondom, oké, de kettővel is? ráadásul az egyik nem is tiszta kék volt, hanem konkrétan fekete, és testszerte jelentek meg ezek a foltok szinte mindenhol. Nem vagyok ennyire figyelmetlen, és a kék (fekete) mint mondtam, a pólom alatt volt, két oldalon is megjelent a derekamon. Ez tuti, hogy kicsapódott, nem tudtok meggyőzni arról, hogy figyelmetlen voltam.
2018. júl. 6. 19:16
 17/18 anonim ***** válasza:
56%
A pszichiátrián jó eredménnyel kezelik az ételfesték kicsapódásokat!
2018. júl. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
67%
Az ételfesték NEM csapódik ki a bőrödön. Ellenben vicces kedvű emberek okozhatnak másoknak ilyet. Gondolkodj el rajta, ki ba.szott ki veled álmodban... Vagy tetesd át a kérdést oda ahova való, a humor kategóriába.
2018. júl. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!