Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Segítség, minden nap puffadok...

Segítség, minden nap puffadok az ételtől?

Figyelt kérdés

Szinte bármit eszek felpuffadok. Jobbik esetben reggelre eltűnik az óriási pókhasam, rosszabb esetben 24 órában fel van puffadva.


Ételallergiám nincs.

Laktózérzékeny nem vagyok, mivel a tejtől nem szoktam reggelente felpuffadni.

Gluténérzékenységre csináltattam cöliákia szűrést, viszont még sok idő az eredmény megérkezéséig, addig nem szeretnék glutént enni. Konkrétan 2 napja nem fogyasztok glutént, mégis puffadok ugyanúgy.


Bárkinek valami ötlete? Esetleg más is volt már hasonló cipőben?



2018. aug. 5. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kevés az enzimed ami bontja a fehérjét, vagy valami más táplálékot. Neo Pampúr a neve ennek a pótló enzimnek, és vény nélkül lehet kapni.
2018. aug. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Szia, én is gluténérzékeny vagyok, 2-3 hónapja derült ki. Azóta gluténmentesen táplálkozok, viszont volt rá példa 1-2 alkalommal, hogy ettem olyat, ami nem kellett volna.. napokig puffadtam.. szóval lehet, hogy az lesz Neked is, csak idő kell még teljesen kiürül a szervezetedből..

Nekem ez mellett még tejfehérje allergiám is van, ami rosszabb, mint a laktóz.. attól is puffadok, ha tejterméket eszek.. főleg, ha tej vagy tejföl alapút.. :/

nagyon sok minden kiválthat puffadást.. bármilyen allergia, valamilyen gyógyszer mellékhatása is lehet, enzimhiány, stressz, ha sokat rágózol.. szóval a skála elég széles.. :/

csinálj egy probiotikumos kúrát.. ártani biztos nem fog, és lehet használ is.. :)

ezt nekem is ajánlották, erre a sok allergiámra.. :)

2018. aug. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!