Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés

Lehet glutenerzekenyseg? Szules utan hamar lefogytam. Puffadok es minden etkezes utan szinte eleg nagy mennyiségű szekletem van

Normal allagu. Gyakran szedulok. Faj a fejem.

Mielott szekletem lenne elgyengulok.eleg sok pattanasom lett es a szortuszoim a labamon borotvalas utan beggyulladnak es nagy piros folt veszi korbe. A tarkomon es agyekba duzzadtak a mirigyeim.

Verkepem a szimpla rendben.

2018. jún. 30. 15:19  Privát üzenet  

A válaszok
Mikor szültél?

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2018. jún. 30. 15:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

2017. Majus csaszarral.

# 2/7Időpont 2018. jún. 30. 15:30 Privát üzenet
Akkor 1 év telt el. Ez esetben teljes hasi- és kismedencei uh és belgyógyász szakvizsgálat javasolt.

# 3/7Időpont 2018. jún. 30. 19:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Belgyogyasz dr.no keszitett uh minden rendben van. Tsh rendben.toxoplasmara es ebsteinra gyanakodtak. Ebstein igg pozitiv de ekkor mar szedtem antibiotikumot amit 3 nap abba hagytam mert a combom apro pottyos lett es kezdet viszketni. Es ennyi... azt mondtak lehet pszihes a faradtsagtol

# 4/7Időpont 2018. jún. 30. 21:32 Privát üzenet
Pszichológus?

# 5/7Időpont 2018. júl. 1. 09:11 Privát üzenet
Figyu, hogy megnyugodj, menj el ételallergia vizsgálatra. A puffadás és a bőrproblémák megléte már gyanús. Javaslom a [link] vizsgálatot. Ki fog minden derülni. Én is voltam és nagyon korrekt.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2018. júl. 3. 13:54 Privát üzenet
Dóri84 nevű felhasználó válasza:

Szia! Én azt tanácsolom, h hagyd el a gluténos ételeket, plusz a tejtermékeket! Csodát fogsz tapasztalni.Nálam kb. hasonló problémák adódtak szülés után. Olyan faggyúmirigy gyulladásaim lettek, h sebészeten kötöttem ki. Gyakori fejfájás, és sok székelés, amik után ugyanúgy görvsölt tovább a hasam, mintha el sem mentem volna wc-re. Jaa és a menstruációm szinte elviselhetetlen fájdalmas lett. Végigjártam az orvosokat. Hasi uh, nődoki , vérvétel, székletminta, vizelet. Alapból pajzsmirigy beteg vok régóta. Arra gyógyszert szedek. De minden eredmény negatív lett. Átálltam a gluténmentes étrendre, és kb 3 hét után minden panaszom megszűnt. Azóta is vannak olyan időszakok , amikor nem diétázom úgy , olyankor mindig újra begyullad a belem és mindenem. Most is volt egy ilyen. De amint kiiktatom a glutént, meg a tejet gyorsan múlnak a panaszok! Próbáld ki!

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2018. júl. 11. 08:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gluténérzékenység milyen fajta vizsgálattal és hol érdemes Budapesten?
Kipattogott az alkatom. Mi lehet az oka? Több lent!
Bedagadnak, feszülnek az ujjaim, miután tésztát eszem. Ez lehet a gluténérzékenység jele? Vagy mire utalhat?
Gluténmentes lisztből és búzalisztből készült kenyérreceptet tudnátok adni?
Lehet, hogy ez gluténérzékenység?
Gluténérzékenység esetén mennyi idő után múlnak el a tünetek?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!