Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehet glutenerzekenyseg?...

Lehet glutenerzekenyseg? Szules utan hamar lefogytam. Puffadok es minden etkezes utan szinte eleg nagy mennyiségű szekletem van

Figyelt kérdés

Normal allagu. Gyakran szedulok. Faj a fejem.

Mielott szekletem lenne elgyengulok.eleg sok pattanasom lett es a szortuszoim a labamon borotvalas utan beggyulladnak es nagy piros folt veszi korbe. A tarkomon es agyekba duzzadtak a mirigyeim.

Verkepem a szimpla rendben.


2018. jún. 30. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikor szültél?
2018. jún. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2017. Majus csaszarral.
2018. jún. 30. 15:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor 1 év telt el. Ez esetben teljes hasi- és kismedencei uh és belgyógyász szakvizsgálat javasolt.
2018. jún. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Belgyogyasz dr.no keszitett uh minden rendben van. Tsh rendben.toxoplasmara es ebsteinra gyanakodtak. Ebstein igg pozitiv de ekkor mar szedtem antibiotikumot amit 3 nap abba hagytam mert a combom apro pottyos lett es kezdet viszketni. Es ennyi... azt mondtak lehet pszihes a faradtsagtol
2018. jún. 30. 21:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Pszichológus?
2018. júl. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Figyu, hogy megnyugodj, menj el ételallergia vizsgálatra. A puffadás és a bőrproblémák megléte már gyanús. Javaslom a [link] vizsgálatot. Ki fog minden derülni. Én is voltam és nagyon korrekt.
2018. júl. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dóri84 ***** válasza:
Szia! Én azt tanácsolom, h hagyd el a gluténos ételeket, plusz a tejtermékeket! Csodát fogsz tapasztalni.Nálam kb. hasonló problémák adódtak szülés után. Olyan faggyúmirigy gyulladásaim lettek, h sebészeten kötöttem ki. Gyakori fejfájás, és sok székelés, amik után ugyanúgy görvsölt tovább a hasam, mintha el sem mentem volna wc-re. Jaa és a menstruációm szinte elviselhetetlen fájdalmas lett. Végigjártam az orvosokat. Hasi uh, nődoki , vérvétel, székletminta, vizelet. Alapból pajzsmirigy beteg vok régóta. Arra gyógyszert szedek. De minden eredmény negatív lett. Átálltam a gluténmentes étrendre, és kb 3 hét után minden panaszom megszűnt. Azóta is vannak olyan időszakok , amikor nem diétázom úgy , olyankor mindig újra begyullad a belem és mindenem. Most is volt egy ilyen. De amint kiiktatom a glutént, meg a tejet gyorsan múlnak a panaszok! Próbáld ki!
2018. júl. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!