Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » A munkahelyen vagyok allergiás...

A munkahelyen vagyok allergiás valamire vagy belső szervi gond kiütközése ez a lábamon?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodok ezen,nem találok összefüggést.Csak akkor jön elő mikor dolgozok,tehát 8 óra után mikor megnézem a lábam,amikor itthon vagyok pár napig,vagy szabadság van,akkor nem.És azért furcsa,mert mivel 6 napokat dolgozok 2-őt nem,egyszer csak előjön,aztán elmúlik 3 nap után,aztán megint előjön.Például most itthon voltam semmi gond nem volt.Ma,az első napom után ismét van,de erőteljesen.Bokám felett egy vastag sávban nagyon erőteljesen bepirosodik,és csak a vádlim hátsó részén egészen a térdhajlatig,tele van összefüggő nagyobb piros pontokkal ami kidudorodik ha a felszínt nézem.Tuti nem melegkiütés,az másképp néz ki.Ráadásul ég is.Gyárban dolgozok,olajos területen,nadrágomra nem megy az olaj,viszont azt tudom hogy ez valami nem kóser az egészségre nézve,és hiába mosom ki a cuccom,szerintem maradnak benne ebből az olajból,mert a mosógépem csak 40 fokon tud mosni jelenleg.A nadrágom főleg a vádlim hátsó részéhez ér.Ma borotváltam le a lábam,ezért gondoltam erre,hogy nem tett jót hogy érintkezett a nadrággal.Vagy van olyan belső szervi probléma,aminek esetleg ez a tünete ?
2018. aug. 22. 00:15
 1/2 anonim válasza:
Nekem az alkaromon jelentkezett régen hasonló, ha floraszepttel kellett dolgoznom. Nálam a neogranormon kenőcs bevált.
2019. júl. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,voltam azóta orvosnál,meleg hatására kitágulnak az erek,visszére írt fel gyógyszert a doki,ami vény nélkül kapható,valami d betűs :)
2019. júl. 15. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!