Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Séta közben amikor lépek...

Flamenco kérdése:

Séta közben amikor lépek egyet fáj a jobb combom belső felének felső részén (kb az ágyék legalsó részének magasságában), pár perc elteltével azonban elmúlik mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Nehezen tudom behatárolni, hogy hol is érzem és milyen jellegű pontosan. Maga az érzés azért kibírható de viszonylag régóta van és egy hónapja kezdtem rá jobban figyelni. A lépés azon fázisában érzem amik a jobb lábam "hátra kerül ilyenkor ezen van a testsúly és akkor a legintenzívebb amikor már majdnem áthelyezem a testsúlyt a balra. Amikor már sétálok kb 5 perc után el is múlik, tehát ha pölö huzamosabb ideje ülök után érzékelem erősebben. Rengeteget futottam (most szüneteltetem)de közben és utána nem éreztem fájdalmat, emellett elég széles lábfejekkel gyalogoltam (mint egy kacsa :D, erre is figyelek most már, viszont lehet hogy ennek a két dolognak a kiiktatása kevés lesz,van valakinek ötlete mit lehetne vele kezdeni, vagy milyen orvoshoz forduljak?

2017. márc. 8. 11:27
 1/2 anonim válasza:

Nem hiszem hogy ezzel bármit is lehetne kezdeni... Ezeket tapasztalom én is, és ugyan úgy pár perc mulva elmúlik.

Szintén ilyen nyilaló érzés tör rám, mikor hirtelen kiegyenesedem (pl a hátamra fekszem) vagy hirtelen összegörnyedek. De az is elmúlik. Állítólag rendszeres testmozgással lehet rajta javítani, de az intenzív mozgás szerintem teljessen mást jelent egy magas embernek mint egy alacsonynak...

14/L (184 cm)

2017. márc. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ilyet tapasztaltam en is; szerintem egyszeru izomhuzodas. Nekem par heten belul elmult.
2017. aug. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!