Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Valami tuti tipp orrdugulás...

Valami tuti tipp orrdugulás ellen?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete folyamatosan be van dugulva az orrom. Nem használ allergiagyógyszer, orrcsepp, orrspray (mometazon, allenasal, tengervizes) fokhagyma, torma, sós vizes öblögetés, inhalálás, melegítés. Az egyik orrcsepp (Vibrocil) fél-1 órára megszünteti az orrdugulásom, tehát ilyen 1 órákat alszok éjjelente. Főleg a kimerültségtől, de már teljesen kivagyok....Mit tegyek?

2018. aug. 27. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nasivin és wick orrspray, ha megfázás miatt van.

Ha allergia miatt, akkor a kérdés, hogy milyen allergia gyógyszert szedsz? Nekem a Claritrin vált be, pár éve már recept nélkül is kapható a gyógyszertárakban. De inkább allergológust kellene megkérdezni, nem véletlenül tanulnak évekig.

2018. aug. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom. Úgy érzem, hogy ha még allergiás is vagyok, már valami mást is beszereztem mellé. Tegnap voltam dokinál, azt mondta, hogy nem úgy néz ki, mint az allergia. Viszont eddig voltak allergiás tüneteim, múlt héten végig viszketett az orrom, szemem, fel is dagadt, stb.

Allergológusnál nem voltam még sajnos, mivel tavaly voltak először enyhe allergiás tüneteim, előtte soha semmi.

2018. aug. 28. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!