Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Hazi gyógymódott parlagfű...

MCsilla1985 kérdése:

Hazi gyógymódott parlagfű ellen? Orrdugulás orrfolyás szemviszketés tüsszögés. Létezik e erre tea esetleg? Köszönöm.

Figyelt kérdés
2017. aug. 29. 12:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az unokatestvérem olyan helyre költözött ahol nincs Diesel-kipufogófüst, ami a pollenre rakódva allergiát okozna. És még be is mutatta hogy napozhat is a parlagfűbe terített pléden, az allergiának halovány jelét sem mutatta.
2017. aug. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
kísérletezhetsz, de nem fogsz találni semmi házi gyógymódot, ugyanis az összes hülyeség, vagy nagyon gyenge.. tudom, mert 10 éve allergiás vagyok, és mindent kipróbáltam, tehát érdemes lenne beszedned valamilyen vény nélkül kapható gyógyszert
2017. aug. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Tibor1998 válasza:

Házi gyógymódnak jó szerintem a gőzölés

Azt úgy csinálod főzöl egy kotla vagy egy kis lavor kamilla teát le leped a fajed meg a lavrot törülközővel aztán méjen veszed a lélegzetet. Mert ugye a kamilla gyulladáscsökkentő. És az allergia nem más mint valami ellen gyenge a szervezeted jelen esetben a parlagfü mint nekem

És azért jó a kamilla teát beinhalálni mivel az allergia úgy jön ki hogy be gyullad a nyálka hártya, van nem házi gyógymód ami nagyon adja:orspray:afrin, szemcsepp opatanol

2017. szept. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Tibor1998 válasza:

Amúgy ha valami gyógyszert ki írna a doki ne lordestint szedj ha azt írja ki mert semmit nem használ,ami jó orrspray még az allergodin. Tapasztalatból beszélek.

Múgy amit írtam szemcseppet a rohadt jó nem kell vele folyamatosan csepegtetni a szemem mert nem sűrűn viszket a szemem ami az allergia tűnete hanem inkább be van dugulva az orrom meg száraz a szám folyamatosan.

Tapasztalatból beszélek én is allergiás vagyok át mentem már ezeken. Majd ha ki megy az allergia az akkor lesz ha le hűlik a levegő esik az eső és ezeknek a pollenje le verődik. Amúgy ha tehetősebb ember vagy biztos lehet venni ojan cucmót amit ami megszűri a levegőt. Maszkot láttam neten ojat bicigli boltba lehet rendelni csak az vele a baj hogy a szűrőket állítólag 2-3naponta kell cserélni. De szem viszketésre nem hiszem hogy használ.

2017. szept. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Tibor1998 válasza:

Ja bocsi a kamilla teás cuccot úgy csináld hogy amivel a lavrot le leped a annak a törülközője alá kell tenned a fejed.

Tehát ülsz a lavor előt és úgy teszed rá egyszerre a lavora meg a fejedre a törülközőt és amíg gőzöl addig használod

2017. szept. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
A kecske tej a legjobb alergiára. Egyébként a parlagfű az egyik legsokoldalubb gyógynövény.
2017. szept. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Zsohár Imre válasza:
Kora tavasszal amikor 40-50 cm a parlagfű akkor szedem a hajtásokat és megszárítom.Azonnal teát készítek,és a virágzásig heti 2-3 alkalommal egy-egy csészével megiszok.A tünetek nem jönnel elő!Nem véletlenül hívják a ambróziának! AZ ISTENEK ELEDELE.
2017. szept. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Gyuri Bácsi féle allergia teáról Hallottam, csak már tavasztól inni kell. Nekem a Zilola, az Allegra 20 és 30 is hatástalan volt.
2017. szept. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
na, aki azt irja , hogy gyogynoveny, meg kecsketej meg a sok szarsag az hazudik. nem gyogynoveny, a kecsketej se jo ra, ha ragcsalod az sem. az immunterapia az jo, ha hosszabb tavon meg akarsz szabadulni tole, tunetileg meg szteroid injekcio vagy gyogyszer, mellette orrmoso hasznalata csillapitja a tuneteket, pl neilmed.
2017. szept. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

#9 pontosan. nem kell ide a sok kamu dolog, mint például ez a "gyuri bácsi féle tea"..

nevetséges, hogy sok ember elhiszi az ilyeneket

2017. szept. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!