Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Elmulhat az allergiam?

Elmulhat az allergiam?

Figyelt kérdés
Allergias vagyok viszont van kutyam, mielott elkoltoztem otthonrol is volt kutya a haznal. Ha hagyom hogy agyon nyalogassanak harapdaljanak nehany perccel kesobb az erintett teruleten irdatlanul viszketni kezdek. Ugy voltam vele, hogy en imadom oket es nem az allergia lesz az ami megallit a kutyatartastol, csak nyilvan kenyelmesebb lenne ha enyhulni kezdenenek a tunetek es nem kene ket percenkent a furdobe rohanni mosakodni.

2018. szept. 30. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Próbáld meg egyszerűen és főleg érthetően feltenni a kérdésed, mert fingunk sincs, hogy mit akarsz megtudni.
2018. szept. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1: feltette a kérdést: "Elmulhat az allergiam?"

leírásban pedig kiderült hogy a kutyákra allergiás a kérdező...


egyébként nem tudom hogy ez elmúlhat e, de nem tartom valószínűnek. exem mióta az eszét tudja allergiás a macskákra, tüsszög, viszket tőlük.

2018. szept. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Érthetetlen zagyvalék. Szerintem az igazi kérdése, hogy kidobhatja-e végre a kutyáját, hiszen "nyilván kényelmesebb lenne"...
2018. szept. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha megnevelnéd hogy ne nyalogasson, harapdáljon, az lehetne megoldás, ha a kutyaszőrre amúgy nem vagy allergiás.
2018. szept. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de te nem vagy normalis, eszemben sincs kidobni a kutyat, mint irtam az allergia ellenere is akartam kutyat. Az lenne kenyelmesebb ha nem kene ketto percenkent mosakodni ha nem valtozik akkor se all meg az elet. Tanuld meg ertelmezni a mondatokat mielott irdatlan nagy butasagot mondasz. Koszonom
2018. szept. 30. 09:48
 6/6 anonim válasza:

Teljesen megszűnni sosem fog. Esetleg csillapodhat, de ez a szervezeteden múlik. Azt javaslom menj el egy dokihoz, aki megvizsgál és felír neked erre valami gyógyszert, hogy a mindennapok elviselhetőbbek legyenek.

Amúgy meg szerintem alap dolog, hogy ha a kutya megnyalja a kezed vagy ha csak megsimogatod, akkor utána kezet mosol, mert lehet bármilyen tiszta is a kutyád, fontos a higiéniára is gondolni.

2018. szept. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!