Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Ha az ember asztmás, lehet...

Ha az ember asztmás, lehet turhás a torka?

Figyelt kérdés

Egy éve köhögök, és a torkomban mintha lenne egy takonygombóc, amit lenyelni se tudok. Voltam tüdőszűrésen, ott nem derült ki semmi. Visszahívtak asztma és allergiavizsgálatra, szerintetek lehet, hogy ilyesmiről van szó? Szerdán megyek gégészetre, mert ez a torokban lévő takony dolog idegesít. Eleinte azt mondta a házi orvos és az endokrinológusom is (pajzsmirigy beteg vagyok), hogy ez semmi, majd elmúlik, de már bő egy éve tart, és nem segít semmi, és az orvosok is csak egymáshoz küldözgetnek, meg vonogatják a vállukat, mintha náthás lennék, pedig amúgy semmi náthás tünetem nincs, és kb. erőszakoskodnom kell, hogy valami véleményt mondjanak. Legutóbb mondjuk, amikor harmadszorra-negyedszerre mentem ezzel orvoshoz, hogy adjon beutalót gégészetre, csak annyit mondott, hogy az gáz lesz, ha tényleg a gégészethez kell ezzel fordulnom. Biztató... de szerintem nem vagyok asztmás... Nektek volt már ilyen problémátok? Mármint nem a hanyag ellátásra gondolok. :)

L27


2018. okt. 7. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Allergia, reflux.


A páromnak állandóan van, de nem nagyon foglalkoznak vele. Hiába mondja.

Azt mondják ez ezzel jár

Mondjuk zavaró és kellemetlen pedig.

2018. okt. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Reflux tuti nem, mert kaptam rá gyógyszert, ,,hátha reflux", de nem az, legalábbis a gyógyszer nem ért semmit. Férjed mire allergiás? Dohányzik?
2018. okt. 7. 12:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem dohányzik.

Bizonyos fákra.. De gyanakszik, hogy a porra is.


Te dohányzol??

2018. okt. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem...
2018. okt. 8. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!