Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet úgy fogyni, hogy asztmás...

Lehet úgy fogyni, hogy asztmás az ember, és szteroidos inhalálót szed?

Figyelt kérdés
Hat éve 16 éves koromba diagnosztizáltak asztmával, négy év alatt az akkori gyógyszerek hatására nagyon elhíztam (139 kg). Akkor nem sportoltam. Két éve kezdtem sportolni emiatt, és mára már csak 100 kiló vagyok (196cm). Amikor elkezdtem sportolni elmúltak a tüneteim, és elhagytam a gyógyszereket is. Most viszont egy hónapja visszajött minden tünet. A kérdésem az lenne, hogy ha most újra kell szedni a szteroidos gyógyszereket, tudok még sportolni és fogyni, mert még 10 kilót le szeretnék adni? És azt tartani is akarom.
2011. ápr. 8. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:
A kajára figyelj nagyon. egyél fehérjét, és amennyire tudod hagyd el a szénhidrátot. (nincs cukor, kenyér krumpli, rizs) Ússz sokat, az nagyon jó az aszmára
2011. ápr. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld ki ezt,engem meggyógyított és tünetmentes vagyok már 15 éve.Azóta futok,boxolok.


[link]

2011. ápr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!