Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Miért nem mulik az ekcéma a...

Miért nem mulik az ekcéma a kezemről?

Figyelt kérdés
Szteroidos krémet irtak fel de mindig kijön.lehet valami goc okozza? Pl:fog?
2018. okt. 12. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem lelki eredetű lehetett,mert ahogy elmúlt stressz az ekcéma is (derékon). Odabent rendben vagy?
2018. okt. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ártana utánanézni pár dolognak. Pl allergiatesztek. Ill a gyulladás milyen a szervezetedben. Volt antibiotikumost kezelés. Háziorvos/ magánbőrgyógyász tudna erről beszélni.
2018. okt. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltam magándokinál mivel csak jövőre kaptam volna időpontot:)ő irta fel a krémet..a háziorvos szerint góc van bennem..azért van.miota élek azóta stresselek sajnos..amiatt nem lehet.ez egy honaphja jött ki.
2018. okt. 12. 21:56
 4/6 anonim ***** válasza:

A gócvizsgálat nem nagy kunszt, csináld akkor meg, legalább kizárod

Fogászat

Nőgyógyász (ha nő vagy persze)

Fülorrgégészet

Meg talán még valami, de Ben emlékszem

Nem feltétlen jön ki amúgy egyből az ekcéma, de a stresszes élrtvitel és tény h. Agóc főleg a gyulladás miatt kiváltja

2018. okt. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Azért nem múlik mert az igazi okot még nem szüntetted meg. Az ekcéma pszichoszomatikus.
2018. okt. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon komoly, se étel, se góc, de van gyulladásod, menj fényterápiára.
2018. okt. 16. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!