Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tolura nevű vérnyomáscsökkentő...

Tolura nevű vérnyomáscsökkentő tabletta miatti durva gyógyszerallergia mennyi idő múlva fog elmúlni, ha nem veszem be többet azt a szert?

Figyelt kérdés
2019. jan. 11. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd az orvos megmondja.
2019. jan. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nos, a péntekit már nem szedtem be és vártam szombat délutánig, hátha múlik a fulladás meg az ödéma, de semmi változás, ezért tegnap délután kihívtam a háziorvost, aki adott injekciót, és amit kaptam, a neve Solu-Medrol. Azt elfelejtettem megkérdezni tőle, hogy ez mennyi idő múlva fog meggyógyítani, de most ebben a pillanatban még sajnos ugyanúgy tart a fulladás (csak fekve vagy ülve bírom ki ugyanúgy), meg még mindig ödémás vagyok. Meddig tart ez az állapot? Úgy kell kiszolgáltatnom magam mindenben és már nagyon unom. Aki saját maga volt már ilyen szörnyű helyzetben, vagy ismer olyat, aki volt ilyen helyzetben, írja le ide, hogy mikor szűntek meg ezek a panaszok?!


Utóirat: ha ez jelent valamit, az abbahagyása előtt 6 napig szedtem azt a vérnyomáscsökkentőt és fokozatosan, napról napra jöttek ki rajtam a pokoli tünetek.

2019. jan. 13. 09:47
 3/3 A kérdező kommentje:
Az injekció, ami be lett adva nekem, abban volt a Solu-Medrol nevű szer.
2019. jan. 13. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!