Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés

1 hete tüsszögök, viszket a szemem és a torkom, vizesen folyik az orrom. Ez allergia?

Mert arra gyanakszom, hogy ez allergia lehet.

Most akár egyhuzamban 4-5x is tüsszögök, ez megfázásnál max 3 szokott lenni.

Szemem viszket, meg a torkom is, és az orromat hiába fújom ki, pár perc múlva újra érzem hogy folyik... általában délután jön elő a szemviszketés, főleg a szabadban, de volt már beltérben is sokszor

Mit tudok tenni? Milyen gyógyszert kéne szednem?

Olyan ideges vagyok mert nem bírom ki, és vörösre dörzsölöm a szememet :@

Keress kérdéseket hasonló témákban: allergia, pollen, megfázás, viszketés, vakarózás, szem

márc. 5. 14:42  Privát üzenet  

A válaszok

Nézz utána, hogy a környékeden hol csinálnak allergiavizsgálatot, és ott tudnak biztos választ adni a kérdésre.

Nálunk a családban 3 allergiás van, 3 különböző tünetegyüttessel, és 3 különböző gyógyszer segít, nincs egyszerű válasz.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 5. 14:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ennek sajnos egyáltalán nem örülök, de köszönöm a választ :)

# 2/3Időpont márc. 5. 15:06 Privát üzenet
biztos, hogy az

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 5. 17:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mire lehetek allergiàs a hegyen amitől nagyon folyik az orrom?
Allergiások, ti nem vagytok idegbetegek, amikor kijön rajtatok az allergia. Ti is felkapjátok a vizet hamar? Folyik az orr folyamatosan és az egyik szemed is könnyezik.
Ha fáradt vagyok folyik az orrom, miért?
Vizszerű takony folyik az orromból, ez allergia? 🤧
Fehérje + zab kombinációtól szoktam tüsszögni és folyik az orrom, amikor eszem reggelente, ez allergia? Emésztési zavarom nem igen van, szóval ilyen laktóz intolerancia nincsen,...
Allergiás lennék a Jacobs kávéra? Mióta Jacobsra váltottam, mindem reggel fáj a torkom, meg folyik az orrom, ami nagyon kellemetlen.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!