Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés

Allergiavizsgálatot hol tudok csináltatni? Tudtok ajánlani valami jó helyet? Vérből a legmegbízhatóbb az eredmény?

márc. 8. 22:35  Privát üzenet  

A válasz
Keserű Böbe nevű felhasználó válasza:

Allergológián, vagy ha légúti allergiáról van szó, akkor tüdőgondozóban is.

A legelterjedtebb, hogy bőrpróbát végeznek.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 8. 23:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik a legmegbízhatóbb teszt és mennyibe kerül illetve hol kapható?
Ez a glutén érzékenységre készült laboreredmény, mit mutat?
Hogyan kell értelmezni a vérvételes allergiavizsgálat eredményét?
Jo napot! Ha a taplalekintolerancia viszgalatban van pozitiv eredmeny az IgG-re, akkor valaszinuleg az IgE allergia is pozitiv azokra az etelekre, amire az IgG-e pozitiv? Amire...
Ekcémám van. Elküldtek vérvételre, hogy kivizsgálják glutén érzékeny vagyok-e, de az eredmény szerint minden rendben van. Viszont amikor kipróbáltam a glutén mentes étrendet,...
Allergia és intolerancia vizsgálaton is voltam, de hogy jöhetett ki ez az eredmény?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!