Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mi lehet ez? Allergia vagy...

Mi lehet ez? Allergia vagy valami fertőzés?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 hónapja ismertem a mostani páromat, már az első csók alkalmával azt tapasztalta, hogy hólyagok jelentek meg a száján, pici fehérek, ezt követően a későbbiekben is tapasztalta ezt. Illetve szexuális együttlét alkalmával ha esetleg érintkezett a nedveimmel akkor égő érzés jelentkezett nála. Nekem semmilyen kóros tünetem nincs, nőgyász szerint pedig nincs fertőzésem sem. Összefügghet a kettő? Mi lehet ez? Nagyon elkeserít a helyzet. Köszönöm a segítséget.

2019. ápr. 10. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ő nem volt orvosnál csak te??
2019. ápr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig még nem ment el, mert háziorvosa messze van, nem ide valósi.
2019. ápr. 10. 16:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig kéne. Nehogy elkapj tőle valamit.
2019. ápr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá, hogy nála van valami, de csakis akkor jön ki, ha velem érintkezik, ezért feltételeztem, hogy az ő immunrendszere gyengébb és bennem van valami ami nekem nem okoz tünetet.
2019. ápr. 10. 16:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Allergiára tippelek. A mai táplálkozás mellett lassan mindenki allergiás lesz minden szarra.
2019. ápr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!