Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Pénteken csináltattam tetoválá...

Pénteken csináltattam tetoválást és már nagyon be van dagadva. Fáj, piros és mintha meleg is lenne. Elmúlik pár napon belül vagy baj van?

Figyelt kérdés
Főleg akkor fáj y ha hozzáérek, vagy megmozdítom. Karomon dagadt be. Kétszer mentek át rajta, de olyany mintha egyre rosszabb lenne...

2019. ápr. 14. 05:13
 1/3 anonim válasza:
100%

Nekem 4 tetoválások van. Ha 6 nap után is be van dagadva, fáj, ég okvetlen keress fel egy bőrgyógyászt. Egyébként mekkora a tetoválás? Első?

U.i. mielőtt rendes tetoválást csináltat valaki először egy pettyet szabad csak, mert ha allergiás rá úgy nem akkora a veszély.

2019. ápr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
van azóta fejlemény? mi lett a karoddal?
2019. ápr. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Már jól van, köszönöm szépen. Csal valamiért ilyen rosszul reagált rá. Nem tartott hat napig, de kb 3 napig nagyon be volt dagadva és fájt

Elég nagy tetoválás és nem tudtam, jogy teszt kell előtte...

2019. máj. 5. 02:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!