Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergia kialakulása kezdődhet...

Allergia kialakulása kezdődhet hónapokig tartó torokfájással? Van itt valaki, akinek így kezdődött?

Figyelt kérdés
2019. jún. 22. 08:06
 1/2 anonim válasza:
nekem így kezdődött, előtte való évben pedig volt allergia vizsgálatom (vérvételből néztek 40 fajta lehetséges dolgot, voltam fül-orr-gégészeten, ott sem tudtak segíteni majd a tüdőgondozóban írták fel az Aeriust amit első fagyig kellett szednem majd most megint kb. áprilistól
2019. jún. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nekem is nézték pár éve, minden teljesen negatív volt. Akkor még orrdugulás miatt nézték. Most viszont a torkom fáj, miközben még csak nem is piros. És állandóan változik, hogy hol fáj: egyik nap jobb oldalt, másnap mondjuk a lágyszájpad, aztán a nyelvgyök... Neked is így volt? Ja, most megismételték az allergia bőrtesztet, először azt mondták rá, negatív, majd jól megnézve felfedezték, hogy egy picikét piros és dudorodik. Porallergia. Erre alapozva írtak fel Lordestint. Azóta tényleg jobb, bár teljesen nem múlt el.
2019. jún. 28. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!