Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A végbélnyílásomnál naponta...

A végbélnyílásomnál naponta többször is érzek villámcspásszerű fájdalmat. Hirtelen jön, és megy. Székeléskor nem fáj és vért sem látok szabad szemmel a székleten. Esetleg lenne ötletek mitől van ez?

Figyelt kérdés
2 hónapja kezdődött de még nem mondtam el a háziorvosnak mert kissé kellemetlen de azt hiszem ezen változtatni fogok mert nem akarom hogy valami komolybbra forduljon ha az idő számít

#fájdalom #végbéltáji
2019. júl. 31. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Érzel dudort a végbélnyílásánál?
2019. júl. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
most néztem meg és azt hiszem igen, valami érzek. amolyan dudorféleség. miért az mire enged következtetni?
2019. júl. 31. 16:58
 3/9 A kérdező kommentje:
és kicsit érzékeny is ez a dudor ha megérintem
2019. júl. 31. 16:59
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg aranyér. A külső aranyér nem vérzik. Mutasd meg orvosnak és kezeltesd minnél hamarabb.

Én 2 hete szenvedek vele, a háziorvosom írt fel kúpot meg kenőcsöt. Vasárnap este a sürgősségire kellett mennem vele, ott felnyitották.

2019. júl. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát remélem hogy “csak” egy külső aranyért mert hipohonder vagyok és sokkal rosszabbakra gondoltam viszont nekem nincsenek olyan mellékhatasok hogy “küzdenem” kéne vagy szenvedi a fájdalomtól.. annyi még hogy szokott viszketni ha székelés után nem mosom meg vizzel. A benyilalasokon kívül meg a viszketésen kívül nagyon más mellékhatás nincs. Neked milyen mellékhatások vannak voltak?
2019. júl. 31. 17:25
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként 27 eves fiu vagyok
2019. júl. 31. 17:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Aranyér lesz, az jár viszketéssel és fájdalommal, ne ülj sokat mert az ront a helyzeten vegyél reprint kend be és székelés után mosd meg! Mindig! Különben begyullad és az nem jó
2019. júl. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi a válaszokat. Krémekkel rendbe lehet hozni? Nem kell feltétlen műteti beavatkozás?
2019. júl. 31. 20:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Forró leheletet is érzel a tarkódon egyidőben😉?
2019. okt. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!