Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi oka lehet az orvosnak a...

Mi oka lehet az orvosnak a Coverexet lecserélni Tanydonra? (vérnyomáscsökkentők)

Figyelt kérdés

Nem volt panaszom, de mégis lecserélte, mondván, hogy a Coverexnek több a mellékhatása...

jó, lehet, hogy több, de a Tanydonnál olvastam, hogy szepszist is okozhat, és gyakoriak a felső légúti fertőzések mint mellékhatás.

Melyik a jobb gyógyszer?



2019. aug. 2. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
A férjem Coverexet szed, én Tanydont. Ő nem allergiás a gyógyszerekre, nekem ez már sokadik gyógyszerem. Az előzőeknek durván előjöttek a mellékhatásai. A Tanydont már vagy 6 éve szedem, de (lekopogom), eddig semmiféle mellékhatása nem volt. Felső légúti problémám már évek óta nincs.
2019. aug. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

A coverex meg szívrohamot.


Oka lehet, hogy aggódik érted és tényleg azt szeretné, hogy jó legyen neked. Vagy az orvoslátogató mondjuk úgy hogy khmm, meggyőzte milyen jó a tanydon.


Aggódni nem kell, és bár az esélye megvan a mellékhatásnak, a hypertonia sokkal több gondot okoz, ha nincs kezelve.

Amennyiben mégis a coverexet szeretnéd, szólsz a dokinak. Ha nem meggyőzhető akkor meg azt kell mondani, hogy nem vált be, rosszul vagy tőle, kéred vissza a régit.


Mondjuk nem tudom mit kell csereberélni ha nincs olyan panasz pl hogy kiugrik a vernyomas mert mar elegtelen a hatasmechanizmus, a coverex egy elterjedt es jo gyogyszer.

2019. aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
arra kap támogatást
2019. aug. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a coverexet szedem már jó pár éve, semmi gondom vele, a vérnyomásom tökéletes tőle.
2020. febr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!