Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetséges, hogy érzelem...

Lehetséges, hogy érzelem által keltett "fájdalom", kellemetlen üres érzés miatt fizikai változások menjenek végbe?

Figyelt kérdés

5 hónappal ezelőtt kezdődött az egész, egy lányba lettem szerelmes és nem igazán jöttek össze a dolgok. Viszont az volt a probléma, hogy miután rendeztünk mindent, az érzés nem múlt el egyáltalán, sőt idővel csak erősödött.


20 éves vagyok, ez volt az életemben az első alkalom hogy szerelmes voltam valakibe, most tapasztaltam meg elöszőr ezt az érzést. Úgy gondoltam és még mindig úgy vagyok vele valamilyen szinten, hogy ez talán még mindig szerelem érzés de lehet hogy más. Jó ideje egy üres kellemetlen érzés, valamilyen szinten rossz közérzet és minnél távolabb próbálok kerülni ettől a lánytól, minnél inkább próbálom elfelejteni, annál jobban felerősödik és rosszabb lesz.

Elkezdek róla álmodni viszonylag gyakran, viszont amint elkezdek megint foglalkozni vele kapcsolatos dolgokkal, ennek az érzésnek, ürességnek a hatása enyhül, az álmok is viszonylag megszűnnek.


Viszont mindegy mit csinálok, 2 hónappal ezelőtt igazából történt még valami, lényegében mivel egy helyen dolgoztunk, ott hagytam a munkahelyemet mert úgy voltam vele, hogy az segít. Ez idő alatt az álmok intenzívebbek lettek, az érzés szintén, nincs kedvem semmihez, egészen pontosan minden amit eddig csináltam azt már egyáltalán nem csinálom, nem járok el kirándulni, nem játszottam azóta egyszer sem semmilyen számítógépes játékkal, 2 hónap alatt egyszer maszturbáltam az sem érdekel már igazán. Persze nem teljesen lett kilőve a dolog hiszen ha meglátok egy vonzó lányt azért az utódlási ösztönt nem ilyen egyszerű kilőni, viszont nem lelek igazából semmilyen élvezetet ebben sem, mikor ejakulálok akkor sem érzek nagyon semmi előtte/utána állapotbeli különbséget.

Továbbá 2 hónap alatt 16-18kg-ot fogytam úgy, hogy az étrendem egyáltalán nem változott, ugyanannyit ettem mint eddig és semmivel sem mozogtam többet mint eddig.


Magányos beállítottságú vagyok, nem barátkozok és barátkoztam eddig sem, nem kerestem társat, ez a szerelem is érdekes volt, mert egyik napról a másikra egyszer csak szerelmes lettem a lányba úgy, hogy azelőtt 3-4 hónapot már együtt dolgoztunk és addig semmi nem volt.


Elnézést, hogy ilyen hosszan írtam, de minden részlet számít, szeretném ha valaki akár csak közel pontos választ is tudna adni a problémára de főként az érdekel elsősorban, hogy a kettőnek lehet e köze egymáshoz.

Tehát ez az egész szerelem dolog hathat e fizikailag is rám ilyen módon, hogy fogyok tőle, hogy a maszturbációnak már nincs igazán hatása és megszűnt rá az igény is, hogy nincs kedvem semmihez és "ürességet" érzek, ezt ennél jobban nem tudom leírni?


Köszönöm annak aki végigolvassa és válaszol!



2019. aug. 4. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges.
2019. aug. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Depresszióra utaló tüneteid vannak. Pszichológus segít feldolgozni a történteket, mielőtt belehalsz pl. a kőkemény súlyvesztésbe.
2019. aug. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!