Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok sirni?

Miért nem tudok sirni?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok , hogy valaki agyonver és a fájdalomtól sirok, hanem arra , hogy sokszor volt már, hogy szóban megbántottak nagyon akartam sirni de egyszerűen nem tudtam, utoljára 1 éve sirtam és akkor is direkt mert már annyira akartam és 2 órán keresztül ilyen szomorú ázsiai reklámokat néztem mire sikerült elsirni magamat. Érzéketlen lennék?


(nincs hosszu i-m bocsi.)



2017. szept. 14. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak egy tipp, ha sok az ösztro "itt lásd kismamák ugye," könnyen sírni tudnak, tehát ezzel a hormonnal összefüggésben van.
2017. szept. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem nézel a tv-ben romantikus szerelmi történeteket, gyerek/kutya témájú filmeket.
2017. szept. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ka.ka.o válasza:

Talán nem elég nagy a fájdalom, amit érzel az érzelmi sérelem miatt. Nem fájt annyira, hogy sírj. Meglehet. De nem biztos.


Velem volt már, hogy baromira gyötrődtem, de sírni mégsem tudtam. És olyan is van, hogy valaki nagyon szenved egy családtagja elvesztése miatt, és tényleg megviseli, de valamiért mégsem tud sírni.


Az okát nem tudom, nem értem. Csak szeretném, ha tudnád, nem vagy egyedüli eset:)



Azt, hogy érzéketlen vagy-e tudod tesztelni. Együtt tudsz érezni más embertársaiddal? Ha igen, azt hiszem, nem vagy érzéketlen.

2017. szept. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!